Siyah tutkusu

Siyah tutkusu

Miss Claire’den “Siyah Tutku…”

 

Miss Claire Lingerie 2012 için tasarladığı saten ve dantelin hakim olduğu şık, çekici, baştan çıkarıcı Femme Fatale koleksiyonunda vazgeçilmeez siyah fazlasıyla iddialı…

 

 

       Miss Claire Lingerie’nin Femme Fatale koleksiyonunda yer alan tutkuyu anlatan siyah iç çamaşırları cesur tasarımlarıyla göz dolduruyor. Koleksiyonda yer alan modeller bu yılın favorisi… Rahat çizgileriyle dikkat çeken iç giyim koleksiyonunda kalite yine her zamanki gibi ön planda… Koleksiyonda yer alan saten, dantel, baskı ve işlemeler kendine güvenen, vücuduyla barışık, her an içinde özelliği ve güzelliği hissetmek isteyen kadınların dişiliğini ön plana çıkararak aynı zamanda romantizmi de vurguluyor.

      Çarpıcı renkler ve pastel tonlarla zenginleştirilmiş olan Femme Fatale koleksiyonundaki vazgeçilmez siyah modeller vücut kıvrımlarını ortaya çıkararak koleksiyonu dikkat çekici hale getiriyor. Çiçek motiflerinin, fiyonkların, siyah saten zemin üzerine beyaz dantel kaplamaların da yer aldığı koleksiyon fazlasıyla baştan çıkarıyor. Sofistike modellerin yer aldığı dantel, saten ve baskıların kullanıldığı detaylarla çekici hale getirilmiş olan Femme Fatale koleksiyonunda her zevke uygun alternatifler gecelere renk katıyor..

 Miss Claire Lingerie’nin Femme Fatale koleksiyonu seçkin satış noktalarında tüketicileri bekliyor olacak...