Miss Claire’den

Miss Claire’den

Miss Claire’den   Bride Koleksiyonu…

Miss Claire Lingerie’nin 2012 için gelinlere özel tasarladığı dantelin hakim olduğu şık, çekici,  baştan çıkarıcı koleksiyonu evlenecek çiftlerin bu özel gününe özel bir anlam yüklüyor.


Evlenecek çiftler gelinlik kadar iç giyime de önem verdikleri için bu özel günü daha da özel kılacak bembeyaz Miss Claire Lingerie Bride Koleksiyonunu kadınların beğenisine sunuyor.

Gelinlik seçimi yapmak o kadar zordur ki… Yer, mekan, zaman seçimine göre yapılan gelinlik seçimi netleştiğinde artık iç giyim seçimi yapma zamanı da gelmiş oluyor. Gelinlikle bütünleşeceğine inandığınız iç giyim seçimi de ayrı bir çaba ister. Gelinliğin modeline göre sütyenin askısının gözükmemesi, göğüsleri olduğundan dolgun göstermesi ya da küçük göstermesi, kullanan kişinin tören boyunca rahat etmesi gelinin  iç giyim seçiminde önemli bir rol oynar. Kullanım rahatlığı olduğu kadar şık, çarpıcı ve göz alıcı olan, sütyen-string-jartiyer ve ikili takımlardan oluşan “Miss Claire Lingerie Bride Koleksiyonu ” gelin adaylarının bu özel gününü mutlu, cazibeli ve güvenli hale getirecektir.


Miss Claire Lingerie gelin iç giyim koleksiyonunda yer alan sütyenlerin çıkabilen askıları, push up ile göğüsleri daha dik ve dolgun gösteren modelleri de yer alıyor. Özellikle dantelin zarafetini ön plana çıkaran “Miss Claire Lingerie Bride Koleksiyonu” gelin adaylarının en büyük yardımcısı olacak…